.:RBD_SRBIJA:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:RBD_SRBIJA:.

♥ Dobrodosli na forum o RBD ♥
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prestanite vise da mi saljete mailove!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 5:53 pm

Znaci dosta mi je,... Znaci stalno dobijam mailove od raznih foruma "molim vas, vratite se, molim vas" Necu da se vratim i kraj... Jel shvatate da smarate, ako neko nece da se vrati svojom voljom, hiljadu mailova ga nece naterati... I od ovog foruma sam dobila bar 10 mailova, ja se secam... I stvarno prekinite vise, dosadni ste, poludeeela saaam!
Nazad na vrh Ići dole
*RocKGirL*
...Dulce Admin..ツ
...Dulce Admin..ツ
*RocKGirL*


Ženski
Broj poruka : 1531
Godina : 30
Lokacija : ★In RBD world...ツ
Job/hobbies : ★Music,soping i svasta nesto.......★
Nesto o sebi? : ♥Volim da se druzim da slusam muziku,da izlazim a volim i zivotinje i momke,anajvise volim RBD!♥
Koliko wolite RBD? :
Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Right_bar_bleue

Icon: : Prestanite vise da mi saljete mailove!!! 849-844455
Datum upisa : 05.07.2008

Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 5:56 pm

Pa i meni stalno salju pa sta,ja nezelim da forum propadne pa jedino ovako uspem da vratim neke!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.all-up.com
Gost
Gost
Anonymous



Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 5:58 pm

E pa meni to jako smeta... Kad svakii put kad udjem na msn dobijem milion mailova od raznih foruma i pritom svi su RBD! Ja vise ne volim RBD, odavno sam prestala da ih volim... I ako budem dobila jos samo jedan mail zalicu se forummotionu... Pa ne mogu vise...
Nazad na vrh Ići dole
*RocKGirL*
...Dulce Admin..ツ
...Dulce Admin..ツ
*RocKGirL*


Ženski
Broj poruka : 1531
Godina : 30
Lokacija : ★In RBD world...ツ
Job/hobbies : ★Music,soping i svasta nesto.......★
Nesto o sebi? : ♥Volim da se druzim da slusam muziku,da izlazim a volim i zivotinje i momke,anajvise volim RBD!♥
Koliko wolite RBD? :
Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Right_bar_bleue

Icon: : Prestanite vise da mi saljete mailove!!! 849-844455
Datum upisa : 05.07.2008

Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 6:02 pm

Mi to radimo iz potrebe,ako ih ti vise nevolis to je ok,ii ako ti jako smeta sto stalno saljemo majlove onda cemo te izbrisati...
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-srbija.all-up.com
Gost
Gost
Anonymous



Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitimeSub Feb 07, 2009 6:03 pm

Ok, tnx...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite vise da mi saljete mailove!!!   Prestanite vise da mi saljete mailove!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prestanite vise da mi saljete mailove!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:RBD_SRBIJA:. :: Arhiva :: Kanta-
Skoči na: